İletişim

Niyazi Mah. Şehit Ahmet Gürbüz Sok. Ergün Plaza No:34/A Battalgazi/MALATYA

İstiklal Mah. Demirciler Sok. Crystal Office No:14/1 Odunpazarı/ESKİŞEHİR

info@ardenmedya.com.tr

+90 (850) 441 77 77

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya sonuçlarını almanın anahtarı, uygun kanallara ve faaliyetlere odaklanmaktır. Kişisel veya profesyonel hedeflerinize ulaşmak için uygun toplulukları ve satış noktalarını hedeflemek hesaplanmış bir yöntemdir ve tek başınıza yönetmeniz gereken bir yöntem değildir.
Markanızın büyümesinde, bilinirliğinde, stratejisinde, faaliyetlerinde size yardımcı olması için bir sosyal medya yönetim şirketi seçmek söz konusu olduğunda, bizi kesinlikle en iyi seçiminiz olacağınızı belirtmek isteriz.
Sosyal medya varlığınız ve çevrimiçi iletişiminizin senkronize olması ve büyük bir belagat ile akması için sosyal medya stratejinizin oluşturulmasını başarıyla gerçekleştirebiliriz. 
Sosyal medya faaliyetlerinizi ve reklam bütçenizi oluşturmanıza ve en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmak, bizlerin medya endüstrisinde bilinen özelliğidir. Sosyal medya ve yönetim sürecinin herhangi bir kısmı hakkında endişelenmek istemiyor musunuz?
Bu kesinlikle iyi ve tamamen kabul edilebilir. Müşterilerimizin şirketimize ve personelimize arzu ettiğiniz kampanya sonuçlarının derinlerine inmek için doğru içgörüyü sağlaması ve yaratıcı ekibimizin karşılamamız gereken sonuçları aşmak için gerekli adımları devretmesine izin vermesinin en kolay yolu olduğunu düşünüyoruz.
Sürekli gelişen ve sosyal olarak birbirine bağlı bir dünyada, işletmeler ve markalar, arzu ettikleri kitleye etkili bir şekilde ulaşmak için çeşitli sosyal medya platformlarında birden fazla sosyal medya hesabı bulundurmalıdır. Bu nedenle, güvenilir bir Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yönetimi şirketinin bilgi ve kaynaklarından yararlanma gerekliliği şiddetle tavsiye edilir.
Her müşteriye, planlanmış gönderiler, kullanıcı yorumları veya soruları, topluluk yönetimi ve aradaki her şey dahil olmak üzere Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya kampanyanızın her yönüne özenle odaklanmaya devam eden özel bir yönetici ekibi atanır.
Markanız, ürün veya hizmet yaşam döngüsüne bağlı olarak muhtemelen çeşitli yönetim hizmetlerinin başlatılmasını gerektirebilir.
Sizin İçin Neler Yapabiliriz?
Müşterilerimiz için gururla yönettiğimiz hizmetlerden bazıları şunlardır:


Sosyal Medya Stratejisi
Ölçülebilir sonuçlara ulaşmak için, bir markanın vizyonu ve iş hedefleri arasında tam bir uyum olmalıdır. Net ve özenli zaman çizelgeleri, şirketimizin her seferinde tutarlı bir şekilde en üst düzey kampanya sonuçları sunmasına olanak tanır.


Sosyal Medya İçerik Oluşturma
Yazılı sözün ustaları, içerik oluşturucularımız ve metin yazarları ekibimiz, şirketinizi ve markanızı tanımak için zaman ayırır. Bu katılım süreci sayesinde, her bir içeriğin doğru marka sesi ve mesajıyla küratörlüğünü sağlayabiliriz. Kitlenize anlatacak bir hikayeniz var olduğunda veya mesajın ilgi uyandıran ve cezbeden bir mesaj olduğunda bunu bilerek adım atacağız.


Facebook Reklamcılığı
Facebook reklamcılığını büyüleyici buluyoruz. Kitleleri çekmek için belirli bir mesajı geliştirmede veya hedefleme parametrelerinizi belirlemede size yardım etmemize ihtiyacınız olduğun da, sizi ideal hedef kitlenizin önüne yerleştirmek bizim en iyi yaptığımız şeydir.


Instagram Reklamcılığı
Düzgün geliştirilmiş ve yönetilen bir Instagram hesabının büyüme potansiyeli, günümüzün sosyal çağında mevcut olan diğer hiçbir mecraya benzemez. Instagram’da içerik iyileştirme söz konusu olduğunda tek beden herkese uymuyor.


LinkedIn Reklamcılığı
Sektördeki en gelişmiş B2B araçlarından biri. Social Media 55’in kampanyanızı bugün oluşturmasına izin verin.


Pinterest Reklamı
Pinterest, insanların panolarınızı iğnelemesini sağlamanın harika bir yoludur! Pinterest kampanyanızı oluşturabilir ve yönetebiliriz.


Twitter Reklamcılığı
Reklam kampanyanızı yürütürken sizin için yönetme ve tweet atma olanağı sunuyoruz.


YouTube Reklamcılığı
Daha fazla başarı için YouTube kanalınızı optimize etmenize yardımcı olabiliriz. Video içerikleri her geçen gün daha fazla kullanılmaktadır.

Sohbeti Başlat
Hoş geldiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?