İletişim

Niyazi Mah. Şehit Ahmet Gürbüz Sok. Ergün Plaza No:34/A Battalgazi/MALATYA

İstiklal Mah. Demirciler Sok. Crystal Office No:14/1 Odunpazarı/ESKİŞEHİR

info@ardenmedya.com.tr

+90 (850) 441 77 77

Tanıtım Filmi

Son yıllarda video prodüksiyonu, dijital pazarlama çabalarınızı artırmanın son derece başarılı bir yolu olarak ortaya çıktı. Videonun popülaritesi arttıkça, işinizi geliştirmek için bir seçenek olarak keşfetmeniz doğaldır. Video kullanmak, modern bir iş ortamında rekabetçi kalmanızı sağlamak için çok önemlidir.
Video prodüksiyonu bugün neden bu kadar önemli? Çünkü birçoğu metin yerine video yoluyla öğrenmeyi veya eğlenmeyi tercih ediyor. Video ilgi çekici, ikna edici, kolayca paylaşılabilir ve dikkatimizi çeker ve üzerinde tutar. Ayrıca, son yıllarda video prodüksiyon maliyeti önemli ölçüde düşerek, büyük markaların kaliteli video üretmesinden daha fazlasını sağladı. Tabii ki “kalite” ve “kalite” çok farklı şeyler ve biz burada devreye giriyoruz.
Arden Medya Dijital Ajans uzmanları olarak, rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli, ilgi çekici video içeriği üretmek için gereken beceri ve yeteneğe sahibiz. Birinci sınıf video içeriğini dijital platformlarınıza dağıtabilmek, yeni müşterileri çekmenin anahtarıdır ve etkin bir şekilde kullanılırsa önemli bir yatırım getirisi (ROI) sağlayabilir.
Video Türleri
 Video, her biri kendi yararına olan çok sayıda biçimsel ve teknik seçenek sunar. Koşullara bağlı olarak elbette bir video türü diğerinden daha iyi sonuç verebilir. İşte işletmenizin varlığını artırmak ve daha fazla müşteri kazanmak için üretebileceğiniz daha popüler video türlerinden sadece birkaçı.
Tanıtım Videoları
İnsanlar görsel öğreniciler olduğundan, bir ürün için hızlı bir nasıl yapılır videosu hazırlamak istiyorsanız demo videoları harikadır. Kısa, eğlenceli ve ilgi çekici videolar, müşterilerin net olmayan talimat kılavuzlarını çevirerek zamanlarını boşa harcamalarının aksine, bir şeyin nasıl çalıştığını açıklamanın harika bir yoludur.
Marka Videoları
Markalı bir video ile potansiyel müşterilere kendinizi tanıtın. Bu size anlatıyı kontrol etme ve tüketicilere hikayenizi anlatırken yaratıcı olma fırsatı verir. Marka videoları, bilinirlik oluştururken ve müşterileri çekerken işletmenizin misyonunu netleştirmenize olanak tanır.
Animasyonlar
Animasyonlar, bir şeyleri değiştirmek ve markanıza dikkat çekmek için harika bir yoldur. İyi yapılmış animasyonlar, müşterilerinize kavramları, özellikle de soyut olanları açıklamanın harika ve yeni bir yoludur.
Kişiselleştirilmiş Mesajlar
Bir müşteriyle etkileşim kurmak için kısa, kişiselleştirilmiş bir video oluşturmak, videodan yararlanmanın şaşırtıcı ve sıklıkla az kullanılan bir yöntemidir. Tabii ki, her müşteri için kişiselleştirilmiş bir video oluşturmak mümkün olmayabilir, bu yüzden yerlerinizi seçin. Kişisel bir mesaj oluşturmak ve bunu belirli müşterilere göndermek, kalıcı müşteri sadakati yaratabilir ve insanların işletmeniz hakkında konuşmasını sağlamanın harika bir yoludur. İnsan dokunuşunun gücünü asla hafife almayın.

Sohbeti Başlat
Hoş geldiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?